Föreningar i samverkan i Rönö

 
 
 
 


Ronnie Nordin, ordförande

ronnie@ronohembygdsforening.se, tel 070 - 733 30 08


Per Sundquist, sekreterare, sammankallande arbetsutskott

per@ronohembygdsforening.se,tel 070 - 279 18 37


Stefan Jakas, kassör, WEB-master

stefan@ronohembygdsforening.se, tel 072 -  992 42 52


Lolita Nilsson, medlemsansvarig, 070 - 215 47 12


Ulla Andersson, ledamot

ulla@ronohembygdsforening.se, tel. 070 - 263 38 12


Ann E Andersson, ledamot

ann@ronohembygdsforening.se, tel 072 - 252 29 55


Lena Collin, ledamot


Conny Passmark, ansvarig för arkivfrågor, ledamot i Vikbolandets Arkiv och Historieförening  och föreningens representant i Kulturarv Östergötland

conny@ronohembygdsforening.se, tel 070 - 200 91 86